3-izbový apartmán pod Čertovicou vo Vyšnej Boci

032 34 Vyšná Boca, Slovensko
Triangle 1 Created with Sketch. Na predaj Triangle 1 Created with Sketch. €143,500 - Apartmán
4108

Využite príležitosť mať vlastný apartmánový byt v Nízkych Tatrách, v malebnej obci Vyšná Boca, uprostred romantických dreveníc, priamo pod lyžiarskym strediskom Čertovica a Bačova Roveň. Rekonštrukciou bývalého turistický hotela v centrálnej časti obce investor vybudoval apartmánový dom rodinného typu s 12 apartmánmi a reštauračným zariadením.

Ponúkame vám 3-i apartmány s celkovou plochou od 52,86 m2, nachádzajúce sa na 2. resp. 3. poschodi,  so štýlovým dreveným balkónom pozdĺž izby. Štandardné vyhotovenie apartmánu: interiérové obložkové dvere, vstupne dvere s kľúčovou vložkou,  zásuvky a vypínače, domový audiovrátnik,  termostaty a ovládače elektrického podlahového kúrenia, štukové omietky s bielym náterom, plávajúce podlahy v obytných miestnostiach, keramická dlažba a obklad v kúpeľni a WC,  merače teplej a studenej vody, vlastný elektromer. Výber kuchynskej linky, sanity a zariaďovacích prvkov v kúpeľni a WC   je ponechané na vkus a nároky budúceho vlastníka  a nie je súčasťou  ceny apartmánu.

Cena  apartmánu zahŕňa: štandardné vyhotovenie, spoluvlastnícky podielu na spoločných častiach, spoločných zariadeniach a pozemku,, balkón, skladový murovaný  priestor v suteréne (pivnica). K apartmánu je  vyhradené jedno parkovacie miesto, vedené na liste vlastníctva pod samostatným parcelným číslom. Cena za parkovacie miesto nie je súčasťou ceny apartmánu.

Apartmány sú ideálne riešené na to, aby ste sa tu cítili spokojne, každý je veľmi útulný s dostatočným priestorom pre maximálne využitie pre oddych a relax v spojení s krásnou prírodou. Vyšná Boca je známa turistická obec so zachovalou drevenou liptovskou architektúrou, ponúkajúca zaručený oddych uprostred lesov. Ponúka neskutočné možnosti relaxu v ktoromkoľvek ročnom období, blízko je Bačova roveň – dá sa prejsť aj pešo, Čertovica. Blízko je aj do okresného mesta Liptovský Mikuláš, na Podbanské, navštíviť historické, kultúrne pamiatky Liptova, v lete stráviť čas pri Liptovskej Mare.

Apartmány vám ponúka realitná kancelária LiMaxReal Liptovský Mikuláš. Orientujeme sa na Liptov, poznáme prostredie, sme vám k dispozícii kedykoľvek.

V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti a poskytneme ďalšie užitočné informácie. ID 4108.

• Zastavaná plocha: Nezadané
• Úžitková plocha: 53 M štv.
• Stav: Kompletná rekonštrukcia
• Orientácia: Nezadané
• Terén: Rovinatý

Detaily nehnuteľnosti

  • Energetický certifikát: B
  • Počet poschodí: 3
  • Počet izieb celkovo: 3
Mapa pozemku

Maklér Ing. Patrik Zimmermann

  • Mobil : +421 905 500 884


Zistiť viac

Kontakt

GDPR súhlas *

Loading...

Podobné pozemky