Dovolenka na Liptove v novovybudovanom rekreačnom stredisku

Iľanovo, 031 01 Liptovský Mikuláš-Iľanovo, Slovensko
Triangle 1 Created with Sketch. Na predaj Triangle 1 Created with Sketch. €112,000 - Apartmán
4074

V spolupráci s investorom Vám ponúkame na predaj investičné apartmány Mēridien na Liptove. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú v obci Iľanovo, kde prevláda tichá horská atmosféra bez stavebnej činnosti v nerušenej prírode.

Projekt ponúka pre klientov maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Relax klientov je prvoradý. Hostia, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien, budú mať k dispozícii interiérový aj exteriérový wellness. Načerpať novú energiu môžu v saune, vírivke ochladzovacej kadi i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidárium a miestnosti, kde budú na Vás čakať profesionálni maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa nebude chýbať wellness bar.

V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti a exteriérové 3D bludisko. Mamičky si užijú exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál, pre oteckov je k dispozícii barber a nebude chýbať ani fitness.
Vysoká kvalita je v projekte rezortu Mēridien na Liptove prvoradá. Príjemné gastronomické zážitky sa odzrkadlia v reštaurácii a lobby bare. Okrem nadpriemerných služieb si klienti užijú exkluzivitu vlastného lyžiarskeho svahu, lyžiarsku školu či požičovňu lyží. V horúcich letných mesiacoch spoznajú krásu Liptova vďaka požičovni e-bikov, alebo majú možnosť sa zdokoniť v tenisovej škole. S projektom rezortu Mēridien sa bude developer hlásiť do súťaže Stavba roka.

POPIS LOKALITY
Liptov ponúka pre turistov  obrovské množstvo atrakcií a možností na strávenie dovolenky. Región  je dlhodobo najnavštevovanejší v SR. Aké sú hlavné atrakcie rekreačnej oblasti v regióne?
Demänovská dolina – lyžovanie, skialpinizmus, turistika – 15 km
Liptovská Mara – plochou najväčšia vodná nádrž na Slovensku , archeoskanzen Havránok – 12 km
Malinô Brdo – turistika, lyžovanie
Vysoké Tatry, Roháče, Malá a Veľká Fatra – turistika, skialpinizmus, najmä Žiarska a Demänovská dolina, najväčšie prírodné jazero v Nízkych Tatrách Vrbické pleso je národná prírodná pamiatka
Krasové doliny a unikátne vodné mlyny Kvačianska dolina – je jedna z najkrajších slovenských dolín vhodná aj na celodenný výlet.
Početné minerálne pramene a aquaparky – kúpele Lúčky, Ľubochňa, Korytnica, Aquaparky Tatralandia a Bešeňová, Liptovský Ján
Demänovská ľadová jaskyňa jedna z prvých známych jaskýň na svete
Najväčší hrad Liptova – hrad Likava je  jedna z najväčších hradných stavení na území Slovenska, hrad  a kaštieľ Liptovský Hrádok, Skanzen Vlkolínec – od roku 1993 pamiatka UNESCO, múzeum Liptovskej dediny Pribylina

Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

• Zastavaná plocha: Nezadané
• Úžitková plocha: 23 M štv.
• Stav: Novostavba
• Orientácia: Juh - Sever
• Terén: Mierne svahovitý

Detaily nehnuteľnosti

  • Energetický certifikát: A
  • Počet poschodí: 5
Mapa pozemku

Maklér Mgr. Miroslav Mikuš

  • Mobil : +421 904 387 161


Zistiť viac

Kontakt

GDPR súhlas *

Loading...

Podobné pozemky