Demänová, Liptovský Mikuláš, Slovensko
Triangle 1 Created with Sketch. Na predaj Triangle 1 Created with Sketch. €65,000 - Rodinný dom
4040 300 M štv.

Iba LiMaxReal Vám exkluzívne ponúka na predaj dve prekrásne chalupy – rodinné domy v tichej časti obce Demänová. Domy sú murované, obložené doskami, sú dvojpodlažné. Strechu majú sedlovú, pokrytú škridlou.

  1. dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, malej drevárne a spoločenskej miestnosti, v ktorej je jedálenský stôl, stoličky, starožitný kredenc, schody do podkrovia. V podkroví sú dve spálne. Na chodbe, kuchyni a kúpeľni je položená dlažba. Zastavaná plocha je 50 m2, úžitková plocha je 65 m2. V kuchyni je murovaná piecka, okná sú drevené.
  2. dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch veránd, kúpeľňa s WC, kuchyňa so stolom, stoličkami a starožitným nábytkom. V podkroví sú dva neoddelené priestory na spanie. Podlaha v kuchyni je dlážkovica, v kúpeľni dlažba. Dvere a okná sú drevené. Zastavaná plocha je 40 m2. Domy sú napojené na elektriku, vodu a kanalizáciu. Za domami je záhrada s možnosťou príjemného posedenia aj pri potôčiku. V oboch je chladnička. Kúrenie je elektrickými konvektormi. Obec Demänová je turisticky vyhľadávaná pre svoju výbornú polohu a dostupnosť do Liptovského Mikuláša, Jasnej, Liptovskej Mary či Tatralandie. Energetický certifikát nebol zhotovený.

Domy sa dajú kúpiť aj samostatne, cena prvej chalupy by bola 65000.-€, cena druhej by bola 97000.-€. Pokiaľ by bol záujem kúpiť obidve spolu, cena by bola 152000.-€.

V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti a poskytneme ďalšie užitočné informácie. ID 4040.

• Zastavaná plocha: 40 M štv.
• Úžitková plocha: 110 M štv.
• Stav: Kompletná rekonštrukcia
• Orientácia: Juhozápad
• Terén: Rovinatý

Detaily nehnuteľnosti

  • Počet poschodí: 2+2
  • Počet izieb celkovo: 2+2
Mapa pozemku

Maklér Ing. Pavel Mikuš

  • Mobil : +421903362518


Zistiť viac

Kontakt

GDPR súhlas *

Loading...

Podobné pozemky