Finančný servis

Finančný servis


Hypotekárny úver ako prostriedok na financovanie kúpy nehnuteľností

Financovanie kúpy nehnuteľností je jeden z najdôležitejších aspektov, ktoré musí zvážiť zákazník pri kúpe nehnuteľností. Kúpa nehnuteľností je zväčša financovaná prostredníctvom vlastných zdrojov spolu s finančným úverom. K najviac využívaným zdrojom finančných prostriedkov z bankových inštitúcií patria hypotekárne úvery a takzvané americké hypotéky. Zákazník kupovanú nehnuteľnosť môže prefinancovať až do 100% ceny nehnuteľnosti určenej súdnym znalcom. Veľkou výhodu je, keď klient pod jednou strechou získa všetko, čo v priebehu získavania úveru od finančnej inštitúcie potrebuje.

Pre hypotekárny úver Vám zabezpečíme :

•  Úplne a aktuálne porovnanie dostupných hypoték na trhu
•  Výber vhodnej bankovej inštitúcie na základe Vašich požiadaviek a parametrov
•  Možnosť vyjednanie výhodnejších podmienok úveru
•  Dlhodobú starostlivosť o Vaše financie počas celej dobý splácania úveru
•  Najvýhodnejšie poistenie voči neschopnosti splácať úver
•  Výhodnejšie poistenie kupovanej nehnuteľnosti
•  Odbremeníme Vás od chodenia z banky do banky pri získavaní informácii o úveroch
•  Šetríme Vám čas, aby ste sa mohli viac venovať svojej rodine a známym

S Vašou hypotékou sa obráťte na odborníkov, ktorí vedia ako na ňu

Podmienky poskytovania hypotéky a tiež samotné financovanie nehnuteľnosti ich prostredníctvom sa líšia v každej banke. Takmer každá banka je výnimočná v istej časti celého procesu. Je preto často kľúčové zvoliť si tú správnu banku na financovanie kúpy nehnuteľnosti.
Ak stojíte pred tak závažným rozhodnutím, neriskujte zbytočne. Nechajte si zdarma zistiť prostredníctvom našich hypotekárnych poradcov, aké riešenie bude práve pre Vás adekvátne. Nestojí Vás to ani čas, ani peniaze, a náš poradca Vám vďaka správnemu a zodpovednému rozhodnutie dokáže ušetriť nemalé peniaze. LIMAXREAL realitná kancelária Liptovský Mikuláš Vám ponúka kompletné zastupovanie pri výbere financovania Vašej reality.